Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Mon Nov 28, 2022 7:44 am

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: #19 | Pandurii v. Politehnica | 13 mar. | ora 11:00
PostPosted: Mon Mar 08, 2021 12:17 pm 

Meciul va fi transmis live grație campaniei "loc în autocar": bit.do/PANDURIIvsPOLI

Image

Profile  

Post subject: Re: #19 | Pandurii v. Politehnica | 13 mar. | ora 11:00
PostPosted: Wed Mar 10, 2021 12:29 am 

Am comandat azi un autocar marca "Virtual", super modern, cu toate facilitatile de rigoare (cafea neagra "Virtual", servita de personalul aflat la bord, toaleta, incalzire, bar, aer conditionat, etc.). E primul autocar de acest fel, antivirus, in care nu sinteti obligati sa va mascati precum niste hoti de cai.
32 de locuri sint deja ocupate. Mai sint 18 de locuri libere.
Plecarea spre Tg. Jiu e sambata din piata "Virtual" la ora 6 dimineata.
Vom face o oprire la popasul "Virtual" unde va cinstesc cu o bere marca "Virtual" foarte gustoasa si hranitoare.
Asa ca, grabiti-va si luati bilet de pe shop! Doar 15 lei! Merita oricum si ajutati echipa de suflet! Numai asa puteti urca sambata la ora 6 in autocar. Controlez personal! :)
Va astept cu drag! :D
Hai Ovidiu, nu te-am vazut de mult. M-as bucura sa fii in autocar cu mine! :D
Hai Doru, am o tuica ardeleneasca (horinca) la purtator. :)
Hai si ceilalti pe care va cunosc si inca nu va cunosc.
Anul acesta e crucial pentru "Poli"!
Acum ori niciodata! :D

"Poli" e parte din viata mea. Ea e speranta, credinta si iubire!
Cu "Poli" mereu si peste tot!

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 6:13 am 

Cum Otmar, nu m-ai vazut in autocarul spre Slobozia? Am fost cu cei 9 prieteni virtuali pe care ii aduc si de data asta. Cred ca de la bere ti se trage... Sau de la virus? :)

Hai POLI!

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 9:42 am 

va dati seama ca suntem vreo 3-400 poate care cumparam bilete ?
ca toti luam cate 2 - 3 - 4 - 10 - 20 ....

ai de plmea

tengurarobuleeeeeeeeeeeeeeeeeee #################

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 2:29 pm 

Am prins o conjunctura foarte buna prin prisma rezultatelor celorlalte echipe. In mod normal ar trbui sa castigam fara probleme.
Ma ingrijoreaza apatia noastra de la mijloc in sus, dar acum sincer vorbind: majoriatatea contracandidatelor sunt tot o ploaie si-un pamant.

Extrem de slaba Liga 2 in momentul de fata, ar fi pacat sa nu putem profita. Istoric vorbind insa, Poli este experta in a fute lucrurile atunci cand ti-e lumea mai draga :D
Deci ma astept la orice...

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 5:38 pm 

AlexNesta wrote:
Cum Otmar, nu m-ai vazut in autocarul spre Slobozia? Am fost cu cei 9 prieteni virtuali pe care ii aduc si de data asta. Cred ca de la bere ti se trage... Sau de la virus? :)

Hai POLI!

Nici una, nici alta... :lol:
Probabil n-am fost in acelasi autocar...sau ai fost bine mascat si nu te-am recunoscut. :lol:
Acum serios, ma bucur ca tu si amicii tai se implica. Respect!
O zi faina sa ai si sa ne bucuram sambata de victorie. Lada de bere e pregatita. :D

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 6:36 pm 

mikesh55 wrote:
Am comandat azi un autocar marca "Virtual", super modern, cu toate facilitatile de rigoare (cafea neagra "Virtual", servita de personalul aflat la bord, toaleta, incalzire, bar, aer conditionat, etc.). E primul autocar de acest fel, antivirus, in care nu sinteti obligati sa va mascati precum niste hoti de cai.
32 de locuri sint deja ocupate. Mai sint 18 de locuri libere.
Plecarea spre Tg. Jiu e sambata din piata "Virtual" la ora 6 dimineata.
Vom face o oprire la popasul "Virtual" unde va cinstesc cu o bere marca "Virtual" foarte gustoasa si hranitoare.
Asa ca, grabiti-va si luati bilet de pe shop! Doar 15 lei! Merita oricum si ajutati echipa de suflet! Numai asa puteti urca sambata la ora 6 in autocar. Controlez personal! :)
Va astept cu drag! :D
Hai Ovidiu, nu te-am vazut de mult. M-as bucura sa fii in autocar cu mine! :D
Hai Doru, am o tuica ardeleneasca (horinca) la purtator. :)
Hai si ceilalti pe care va cunosc si inca nu va cunosc.
Anul acesta e crucial pentru "Poli"!
Acum ori niciodata! :D

au ajuns banii pt autocar, multumim :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 7:20 pm 

Grok wrote:
Am prins o conjunctura foarte buna prin prisma rezultatelor celorlalte echipe. In mod normal ar trbui sa castigam fara probleme.
Ma ingrijoreaza apatia noastra de la mijloc in sus, dar acum sincer vorbind: majoriatatea contracandidatelor sunt tot o ploaie si-un pamant.

Extrem de slaba Liga 2 in momentul de fata, ar fi pacat sa nu putem profita. Istoric vorbind insa, Poli este experta in a fute lucrurile atunci cand ti-e lumea mai draga :D
Deci ma astept la orice...

Exact la asta ma gândeam și eu... Recea bate cluju....craiova pierde acasă.... Ripensia încurcă pe Călărași.... Rapidu pierde cu csik... Aici era mai bun egal cred.... În fine . Slab nivel . Trebuie sa fortam promovarea . Știe cineva de scuti cum e ?

Profile  

PostPosted: Wed Mar 10, 2021 8:49 pm 

Pana acum 135 de bilete vandute.
Eu iubesc adevaratele statistici, nu cele manipulate. Tare as fi curios, daca e posibil, sa pot afla cati cumparatori au cumparat cate bilete din strainatate si cati cumparatori de bilete din Romania au cumparat cate bilete. S-ar vedea foarte clar cati sustinatori mai are "Poli" in tara si cati in strainatate. E si asta un indiciu de cati polisti mai sint in Romania si ce masuri s-ar impune spre a creste din nou numarul lor la cel putin 10.000 de sustinatori. As fi bucuros ca majoritatea sa fie la fata locului, nu in diaspora. Asta doar ca o curiozitate statistica, fara intentii rautacioase. O echipa are nevoie de suporteri numerosi la fata locului si mai putin de cei departe de ea, care nu pot fi pe stadion meci de meci sau deloc, din motive obiective, mai ales cu situatia in care ne aflam si care pare fara sfarsit. Cu toate acestea si toti laolalta, oriunde ne-am afla, si cati mai sintem, fiecare e important daca ajuta cu ce si cat poate. Multumesc frumos anticipat. :)
Si acum la meci:
Acest meci trebuie tratat si pregatit precum o partida cu liderul, nu cu "lanterna rosie". Numai asa vom fi feriti de o surpriza neplacuta.

Vreau sa vad ambitie, determinare, mancat iarba, arat terenul in lung si lat, doar "Poli" pe teren, din primul pana in ultimul minut.

Sper, ca jucatorii sint constienti de importanta partidei si ca meciul se joaca si castiga pe teren si nu pe hartie.
"Acum ori niciodata!"
Hai "Poli"!

Profile  

PostPosted: Thu Mar 11, 2021 3:21 pm 

tot lotul este valid ....deci si Scuti !!!

la bilete !!!

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next