Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Jun 18, 2021 11:21 am

Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: Europa si problemele cu care se confrunta
PostPosted: Tue May 18, 2021 8:17 pm 

Salut, schimba dealeru sau nu-ti mai da.

Profile  

PostPosted: Wed May 19, 2021 11:13 pm 

lvs wrote:
Salut, schimba dealeru sau nu-ti mai da.

Mi-am propus sa nu raspund la mesajul tau. Dar bunul simt ma obliga la asta. Nu ar fi fair fata de tine.
Mesajul tau e simplu si lipsit de continut. Nu-mi spune absolut nimic. Are doar un scop: pumnul in gura. Cand nu ai argumente, te folosesti de pumnul in gura. Metoda comunista/ fascista de-a discredita oameni de alta parere.
Chiar daca nu-ti convin alte pareri, indiferent ca sint juste sau nu, am totusi dreptul la parerea mea. Sint un om cinstit si corect, iubitor de adevar, libertate si dreptate. Astea sint valorile pe care le stiu aprecia cum se cuvine. Doar am trait zeci de ani intr-o dictatura inumana unde minciuna era vanduta ca adevar absolut si nu erau tolerate alte pareri.
Situatia de acum trezeste in mine amintiri din acele vremuri si nu am chef sa ma trezesc si sa traiesc intr-o noua dictatura, mult mai perfida si groaznica ca cea de atunci.
Numai bine!

Profile  

PostPosted: Sun May 30, 2021 12:55 pm 

Inca o victima prominenta a "imunizarii".
O apreciata moderatoare BBC in varsta de 44 de ani a decedat dupa "imunizare":

BBC-Moderatorin stirbt nach Corona-Impfung
Newcastle, England. Die beliebte BBC-Moderatorin stirbt im Alter von nur 44 Jahren nach ihrer Corona-Impfung. In der Erklärung der Familie heißt es: „Lisa entwickelte starke Kopfschmerzen eine Woche nach Erhalt ihrer AstraZeneca-Impfung und wurde ein paar Tage später ernsthaft krank.“ Sie wäre wegen Blutgerinnseln und Blutungen in ihrem Kopf behandelt worden. Weiterlesen auf tz.de

Profile  

PostPosted: Wed Jun 16, 2021 9:22 pm 

Respect total pentru nationala Ungariei care a aratat coaie si nu a ingenunchiat precum adversarii pentru "black lives matter". Doar in fata lui Dumnezeu se ingenuncheaza. E si parerea mea. "black lives matter" e rasism impotriva albilor si asiaticilor. Jos cu rasismul si ura impotriva altora. Respect Ungaria! Pentru mine orice viata e importanta, indiferent de culoarea pielii sau animale, plante...
O alta organizatie terorista de stanga si-a permis sa trimita un parasutist sa aterizeze inaintea meciului Germania - Franta in careul german si sa accidenteze doua persoane nevinovate. E vorba de Greenpeace. Am apreciat cu ani in urma aceasta organizatie, dar a ajuns sa fie o unealta impotriva democratiei si adepta a terorismului de culoare verde si de stanga. Greenpeace, du-te acolo de unde ai iesit.
Oamenii vor sa traiasca in libertate, dreptate si autodeterminare si nu sub un nou fascism, rasism si terorism de stanga.
Pana cand ne mai lasam fututi de teroristii de stanga, sprijiniti de oligarhie si guvernele, organizatiile lor corupte?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6