Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Apr 20, 2018 5:26 pm

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Clinceni - SS Politehnica, 26 august, ora 11, et. V
PostPosted: Sat Aug 26, 2017 4:47 pm 

Smiley wrote:
deiutzu wrote:
Asa e Mortaro . Bah , nu stiu...vorbiti cu ei , faceti ceva ....prea is cocolositi ...conditii , banii la timp .....atitudine pula.

Chiar au avut atitudine in repriza a 2-a, am fost la meci.

Da intr-adevar primele 40 de min am fost depasiti, f multe patrunderi, din pacate am avut probleme pe centru, Poparadu e nerefacut fizic, Krausz a vomitat in ultimele 2 zile, dar a vrut sa joace.

Incet incet eu cred ca le vom aranja, trebuie sa prinda incredere in ei, asa am revenit azi, au crezut, in a 2-a repriza am dominat clar.

Zicea cineva ca ce lot are Clinceni, pai cred c-are lot bun, Pulhac, Constantinescu, Simion, Mihalcea, Lazar (ultimii 3 de la fcsb), Sandru cu experienta l2 venit de la Calarasi, Deaconescu venit de la Fc Arges ...

Sper sa legam victoriile desi ne asteapta un meci f greu sambata ora 17 cu Mioveni.

Nu ne mutam pe Dan Paltinisanu ?

Profile  

PostPosted: Sat Aug 26, 2017 5:12 pm 

felicitari echipei pt victorie. daca noi ne plingem, ce sa mai zicem de tarani, aia chiar au adus nume sonore si is sub noi in clasament...

Profile  

PostPosted: Sat Aug 26, 2017 5:35 pm 

Bravo Poli!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Profile  

PostPosted: Sat Aug 26, 2017 5:50 pm 

daniD1 wrote:
Smiley wrote:
deiutzu wrote:
Asa e Mortaro . Bah , nu stiu...vorbiti cu ei , faceti ceva ....prea is cocolositi ...conditii , banii la timp .....atitudine pula.

Chiar au avut atitudine in repriza a 2-a, am fost la meci.

Da intr-adevar primele 40 de min am fost depasiti, f multe patrunderi, din pacate am avut probleme pe centru, Poparadu e nerefacut fizic, Krausz a vomitat in ultimele 2 zile, dar a vrut sa joace.

Incet incet eu cred ca le vom aranja, trebuie sa prinda incredere in ei, asa am revenit azi, au crezut, in a 2-a repriza am dominat clar.

Zicea cineva ca ce lot are Clinceni, pai cred c-are lot bun, Pulhac, Constantinescu, Simion, Mihalcea, Lazar (ultimii 3 de la fcsb), Sandru cu experienta l2 venit de la Calarasi, Deaconescu venit de la Fc Arges ...

Sper sa legam victoriile desi ne asteapta un meci f greu sambata ora 17 cu Mioveni.

Nu ne mutam pe Dan Paltinisanu ?

Inca nu.

Profile  

PostPosted: Sat Aug 26, 2017 8:32 pm 

Uf,bine ca am batut ! Bravo !

Profile  

PostPosted: Sun Aug 27, 2017 12:10 am 

Eu zic ca ne miscam mult mai bine ca anul trecut (fotbalistic), iar rezultatele o arata. Anul trecut dupa 5 etape aveam 4 puncte, acum avem 9. E clar ca se poate si mai bine, dar eu zic ca trebuie rabdare si nu trebe sa ne disperam ca ne conduc aia cu 1-0 sau 2-0. Sa fim calmi totusi ca suntem pe drumul cel bun, campionatul e lung si pare echilibrat, asa ca sunt toate sansele ca si anul acesta sa ne indeplinim obiectivul sau poate reusim si mai mult daca avem si putin noroc si echipa ajunge sa creasca mai mult in joc si eficienta. Hai POLI!

Profile  

PostPosted: Sun Aug 27, 2017 12:13 am 

După 5 etape suntem peste toți banii ce îi primesc țăranii de la primăria pizdii! Voi chiar realizați unde suntem?! Pentru că simt că nu toți suntem la fel de euforici pe cum ar trebui. UTA, cotată cu 1,4 că va promova, e sub noi! Și noi încă ne căutam la capitolul relații de joc!
Azi a bătut Poli! Sincer, nu mă așteptam. Dacă luam doar 4, eram mai mult decât mulțumit.
Înainte Politehnica!

Profile  

PostPosted: Sun Aug 27, 2017 12:32 pm 

Există ceva filmare?

Profile  

PostPosted: Mon Aug 28, 2017 9:49 am 

mircea wrote:
După 5 etape suntem peste toți banii ce îi primesc țăranii de la primăria pizdii! Voi chiar realizați unde suntem?! Pentru că simt că nu toți suntem la fel de euforici pe cum ar trebui. UTA, cotată cu 1,4 că va promova, e sub noi! Și noi încă ne căutam la capitolul relații de joc!
Azi a bătut Poli! Sincer, nu mă așteptam. Dacă luam doar 4, eram mai mult decât mulțumit.
Înainte Politehnica!

Mircea , ma refer doar la atitudine .....etapa trecuta am luat gol 3 la 4 . Ok , a fost contraatac ...dar totusi , au fost vreo 5,6,7 secunde cand aia au pasat si nimeni de la noi nu s-a retras . Vroiam sa vad cel putin 4 mijlocasi ca vin inapoi ....ca nu mai ajung la timp , dar sa ii vad ca se retrag . Atitudine !!! Ca o luam nu e stress , dar sa avem atitudine .

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4