Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Apr 20, 2018 5:25 pm

Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: SS Politehnica - Hermannstadt, 25 martie, ora 14, et. XXVI
PostPosted: Mon Mar 19, 2018 11:08 pm 

Image

Am incredere ca ne ridicam la nivelul sibienilor.
Haide!

Profile  

Post subject: Re: SS Politehnica - Hermannstadt, 25 martie, ora 14, et. XX
PostPosted: Sat Mar 24, 2018 9:16 pm 

presiunea ii pe ei. Singurul dezavantaj ii ca ai nostri nu au miza in acest meci/ retur de campionat.

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 4:21 pm 

Pacat...raman la aceasi parere...nu avem nicio idee in atac...toti sunt statici...."felicitari" celui care a facut transferurile..in loc sa ne intarim am mers in directia opusa...nu pot intelege pentru ce a fost adus Schieb,nicolae,lussamba....cand tot ghinescu este cel care intra...incredibil....

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 5:11 pm 

daniD1 wrote:
Pacat...raman la aceasi parere...nu avem nicio idee in atac...toti sunt statici...."felicitari" celui care a facut transferurile..in loc sa ne intarim am mers in directia opusa...nu pot intelege pentru ce a fost adus Schieb,nicolae,lussamba....cand tot ghinescu este cel care intra...incredibil....

Bine punctat!

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 5:23 pm 

Mult de castigat saude pierdut in acest retur nu mai avem. Pacat!
Sincer, imi doresc sa vad ca intra copii de viitor de la juniori in acest moment pentru ultimele 15-20 minute
Decat Lussamba etc.

Lipsa de miza este o oportunitate pentru acesti copii

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 5:32 pm 

Predescu e titular meci de meci, dar totusi e absent in teren. Nu a mai jucat nimic de la meciul cu UTA, imi pare ca nici nu prea are chef de fotbal, parca se misca asa ca un muncitor in fabrica ce intra in schimbul de 8 ore la lucru si asteapta ora 3 sa termine programul. Un jucator tehnic, cu reale calitati si experienta de altfel, nu stiu ce e cu el in ultimul timp.

Din nou alerta de cocalari cocliti la meci, la micuta tribuna de pe alee, in coltul terenului unde stau suporterii oaspetilor, taranii injurau suporterii oaspetilor si aruncau cu pungi de semnite in ei, desi oamenii erau cu bun simt nu intrau in polemici cu taranii. Au fost injurati inclusi Curtean si Munteanu(acs) ,din cate am auzit, care stateau impreuna cu suporterii echipei oaspete.

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 7:51 pm 

Hai Mircea cu o postare care să ne ridice moralul :)

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 8:30 pm 

Trebuie rabdare , in al 2-lea an s-a propus consolidarea si abia in al 3-lea promovarea...Din pacate , rezultatele creeaza emulatie in jurul echipei si aduc spectatori mai multi . Si rezultatele din astea 3 etape nu au fost prea bune . Eu unul am incredere in echipa si in Tonelu .

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 9:38 pm 

deiutzu wrote:
Trebuie rabdare , in al 2-lea an s-a propus consolidarea si abia in al 3-lea promovarea...Din pacate , rezultatele creeaza emulatie in jurul echipei si aduc spectatori mai multi . Si rezultatele din astea 3 etape nu au fost prea bune . Eu unul am incredere in echipa si in Tonelu .

Cu tot respectul,consider ca asta nu e o atitudine buna...de acord,nu promovam anul asta...nici nu cere nimeni asta...dar totusi....macar sa mimam fotbalul...daca sunt plictisiti de fotbal sa se lase taica...de picat nu picam nici cu juniorii....ok,ne consolidam anul asta...ne consolidam cu jucatori care nu au chef de fotbal....unde avem asigurarea ca la anul o sa fie mai putin plictisiti? In opinia mea daca se poate,ar trebui adus de acum antrenorul pe care vrem sa il aducem la vara...daca se poate,repet

Profile  

PostPosted: Sun Mar 25, 2018 10:37 pm 

daniD1 wrote:
deiutzu wrote:

Cu tot respectul,consider ca asta nu e o atitudine buna...de acord,nu promovam anul asta...nici nu cere nimeni asta...dar totusi....macar sa mimam fotbalul...daca sunt plictisiti de fotbal sa se lase taica...de picat nu picam nici cu juniorii....ok,ne consolidam anul asta...ne consolidam cu jucatori care nu au chef de fotbal....unde avem asigurarea ca la anul o sa fie mai putin plictisiti? In opinia mea daca se poate,ar trebui adus de acum antrenorul pe care vrem sa il aducem la vara...daca se poate,repet
Nu stiu cati dintre cei din lotul actual vor mai face parte din lot, in viitoarea editie de campionat...SI asta e unul din motivele pentru care joaca asa cum joaca, iar unii dintre ei, oricum, niciodata n-au excelat in atitudine si dorinta pentru clubul si echipa asta!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next