Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Tue Nov 20, 2018 6:17 pm

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: SS Politehnica - Târgovişte, 24 februarie, ora 12, et. X
PostPosted: Sun Feb 25, 2018 9:15 pm 

pif wrote:
In spatele bancii oaspete de rezerve, se injura ca la usa cortului din min 0 pana la final indiferent de adversar, cum mai auzim pe fundalul sonor cand avem meciuri la Calarasi, Suceava sau in alta jungla de oameni. La finalul meciului de ieri se arunca si cu obiecte in oaspeti. Ar trebui sa le aratam obrazul acestor oameni si sa ne respectam in continuare blazonul de oameni civilizati.
Eu unul am mai luat atitudine din cand in cand atragand atentia ca sunt si copiii.
Din pacate, e o "tiganie" de nedescris mai ales in momentul in care suntem condusi. Multe frustari probabil in viata de zi cu zi..

Eu unul am ales prin a nu imi mai aduce familia (fiind si fete) la meciuri si tot mai rar voi ajunge si eu

Trimis de pe al meu D6603 folosind Tapatalk

Profile  

PostPosted: Mon Feb 26, 2018 3:38 pm 

Asta nu e o soluție. Data viitoare atragi din nou atenția sau poate chiar îi inviți să-și canalizeze frustrările în altă parte.

În altă ordine de idei, Andone ar trebui să se abțină de la afirmațiile de genul celor făcute după meci, cu conspirații dubioase și salvatori lupescieni. Le poate face în nume propriu, în cadrul uunui interviu, nu ca antrenor al Politehnicii!

Profile  

PostPosted: Mon Feb 26, 2018 7:46 pm 

mircea wrote:
Asta nu e o soluție. Data viitoare atragi din nou atenția sau poate chiar îi inviți să-și canalizeze frustrările în altă parte.

În altă ordine de idei, Andone ar trebui să se abțină de la afirmațiile de genul celor făcute după meci, cu conspirații dubioase și salvatori lupescieni. Le poate face în nume propriu, în cadrul uunui interviu, nu ca antrenor al Politehnicii!

Te invit la urmatorul meci sa le atragi si tu atentia, eu te voi sustine.

Profile  

PostPosted: Mon Feb 26, 2018 10:32 pm 

Când ajung în Timișoara, dacă problema persistă, facem.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3