Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Thu Sep 20, 2018 11:24 am

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: SS Politehnica - Miroslava, 4 noiembrie, ora 14, et. XV
PostPosted: Sat Nov 04, 2017 11:10 pm 

Mie din contra, Ghinescu mi s-a parut foarte bun in prima repriza azi. A avut cateva neintelegeri cu coechipierii din cauza faptului ca nu a jucat demult si nu exista omogenitate intre ei dar pe banda stanga a fost solid. In repriza 2, pe fondul retragerii noastre (inexplicabile dupa cum s-a jucat prima repriza) l-a ajutat foarte mult defensiv pe Carol.

Profile  

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 5:06 pm 

polist4ever wrote:
Mie din contra, Ghinescu mi s-a parut foarte bun in prima repriza azi. A avut cateva neintelegeri cu coechipierii din cauza faptului ca nu a jucat demult si nu exista omogenitate intre ei dar pe banda stanga a fost solid. In repriza 2, pe fondul retragerii noastre (inexplicabile dupa cum s-a jucat prima repriza) l-a ajutat foarte mult defensiv pe Carol.

+1

Profile  

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 7:26 pm 

Am văzut puține meciuri sub comanda lui Andone și îmi e foarte greu să dau verdicte. Ce e explicabil însă, e că ne cam ferim de joc, câtă vreme suntem în avantaj. Dacă aș fi antrenor, aș milita pentru un gol și mumu fotbal. E clar că peste tot, pe un antrenor îl țin rezultatele. Ce nu pricepe Andone e că aici nu e ca peste tot! Prefer să jucăm ceva și să pierdem decât să futem buha la mijloc de clasament cu speranțe deșarte la locul 3.
Înțeleg că avem oportunitatea de a vedea, pe viu, Real, Barca, Valencia, Juventus, Chelsea, PSG sau mai știu eu ce abnomalie
ştruțocămilească săptămânal, dar aia nu înseamnă că ne raportăm la ei în vreun fel!
Ne cunoaștem limitele. Dar parcă ne batem joc de noi când ne lăsăm ținuți în șah, acasă, de echipa păcii, Miroslava.

Profile  

PostPosted: Mon Nov 06, 2017 12:24 am 

corect, foarte slaba repriza a 2-a. se vedea ca nu isi doresc mai mult si Miroslava au fost aproape de a egala

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2