Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Wed Sep 19, 2018 7:22 pm

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 77 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject: Re: Cupa RO | SS Politehnica - ACS (Recaș), 25 octombrie, or
PostPosted: Thu Oct 26, 2017 1:58 pm 

Smiley wrote:
deiutzu wrote:
manchester wrote:
Concluzia de ieri o fost ca majoritatea spectatorilor prezenti sunt AC Recas nu e Poli

da de unde Doru ...nu ai auzit ca Horto Magiko a fost pischwasser ???? nu a cantat nimeni cu peluza ....
A fost un reportaj la digi cu horto si o declaratie buna a lui Krausz, care poate doare, dar e adevarata.

"S-a vazut la final cine a ramas pe stadion si a cantat cu suporterii"

Cam asta e diferenta, undeva este un spirit, se simte o bucurie ca joci fotbal, ai pt ce, dincolo e o chestie parca mecanica, ai venit, ai jucat, ai plecat, nu ai cu cine te bucura ...

Ai un link spre reportaj?

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 2:10 pm 

...si apropo de digi, ma tot intreb daca astia au un comentator care sa-si respecte meseria? Ala care a comentat a fost pe fatza cu aceseul. Noua ne spunea "asu" si lor "Poli Timisoara". Spre final, la o faza de atac a noastra aproape ca-i striga fundasului lor "atentieee".Absolut penibil.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 2:23 pm 

cimishoreanu wrote:
...si apropo de digi, ma tot intreb daca astia au un comentator care sa-si respecte meseria? Ala care a comentat a fost pe fatza cu aceseul. Noua ne spunea "asu" si lor "Poli Timisoara". Spre final, la o faza de atac a noastra aproape ca-i striga fundasului lor "atentieee".Absolut penibil.
Ionut Angheluta, fost fundas central la Politehnica AEK Timisoara.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 2:31 pm 

stim cu totii ca, comentarile acestui individ au fost tot timpul de rahat

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 2:42 pm 

Grok wrote:

Ai un link spre reportaj?

https://www.youtube.com/watch?v=tOMFgtGDIPw

incepand cu sec 40

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 3:46 pm 

E bun, am trecut de meciul asta, sa revenim la campionat, Recasu a obtinut o victorie in deplasare, bravo lor, echipa de prea multe milioane de euro aruncati in buda pentru ce au aratat aseara. Eu sunt convins ca daca aveam un sfert din bugetul pe care ei l-au avut, ii bateam la minim 3 diferenta. Acestea fiind spuse sper sa nu fim prea obositi cu Snagovul etapa viitoare si sa venim cu puncte si de-acolo. Obigatoriu Inainte!

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 3:51 pm 

Grok wrote:
PS: mi-a zis un prieten care a stat la T1 ca o buna parte a tribunei i-a urat de bine robului la sfarsitul meciului. El o tot dadea pe aia cu audienta de la wcsb si pe aia cum ca tot el e infiintat si ASU Poli. :roll:
Ma rog... noi avem drumul nostru, ei pe al lor...

Pot sa confirm si eu acelasi lucru, T1 in marea marjoritate a fost cu noi. Imi aduc aminte momentul in care ACS a marcat ca inafara de jucatorii din teren si cei 5 copii din galeria lor de la T2, nu s-a bucurat nimeni pe stadion. Chiar a crescut inima in mine sa vad lucrul asta.

Una peste alta, sunt foarte multumit de ce am vazut pe teren. Baietii nostrii s-au ridicat la nivelul jocului. Ce m-a nemultumit in anumite momente cheie a fost faptul ca n-am avut mai mult tupeu. S-a vazut in multe momente ale meciului ca jucatorii au morcovul infipt bine de frica sa nu greseasca. Asta se intampla din cauza lipsei de experienta, nu de valoare. Per total, jocul m-a multumit foarte mult.

PS: ACS s-a prezentat cu toata artileria grea pe cand noi ne-am prezentat cu 4 jucatori U21 in teren. Asta spune multe despre ce s-a intamplat pe teren.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 5:20 pm 

mie mi s-a parut ca la golul lor reactia a fost mai mare la T1, nu doar cativa. dar oricum T1 a fost majoritara Poli, nu recas.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 7:46 pm 

ioio viola wrote:
mie mi s-a parut ca la golul lor reactia a fost mai mare la T1, nu doar cativa. dar oricum T1 a fost majoritara Poli, nu recas.

Partea din dreapta era de-a noastra !Asa am vazut eu din galerie,la ...horto magico !
PS ! Am revazut faza cu ...,,linia portii " ,cred ca a fost gol !
Felicitari jucatorilor !

Profile  

PostPosted: Thu Oct 26, 2017 8:05 pm 

TIS wrote:
PS ! Am revazut faza cu ...,,linia portii " ,cred ca a fost gol !

Mingea nu a trecut linia portii in nici un moment. Am stat la T1 exact in dreptul liniei si s-a vazut foarte clar. La TV, filmat fiind de la T2 nu se vede deloc bine.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 77 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next