Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Dec 14, 2018 9:20 pm

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Next
Author Message
 Post subject: Re: Ştiri sezonul 2017 - 2018
PostPosted: Tue Jun 20, 2017 8:12 am 

Cam crud de liga 1 , dar nu stii cum reactioneaza , cum creste sau poate stagneaza dupa cateva meciuri acolo ...oricum Bafta .

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 8:52 am 

deiutzu wrote:
Cam crud de liga 1 , dar nu stii cum reactioneaza , cum creste sau poate stagneaza dupa cateva meciuri acolo ...oricum Bafta .

Motreanu isi doreste sa continue la ASU..... :(

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 9:46 am 

aici e atunci dorinta celor de la ACS . Din pacate , cred ca nu va fi fortat ...primarul doreste sa nu pice echipa ...daca pica , ii va fi f. greu sa ii mai finanteze . Si uite asa , va face tusa , va pierde 1 an ...in loc sa joace constant la noi . Repet , doar daca nu il forteaza si il baga in echipa constant ..

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 9:53 am 

deiutzu wrote:
aici e atunci dorinta celor de la ACS . Din pacate , cred ca nu va fi fortat ...primarul doreste sa nu pice echipa ...daca pica , ii va fi f. greu sa ii mai finanteze . Si uite asa , va face tusa , va pierde 1 an ...in loc sa joace constant la noi . Repet , doar daca nu il forteaza si il baga in echipa constant ..

Nu pot spune mai multe!!!! :(

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 10:20 am 

banuim si noi chestii ...nu e stress ...sa fim sanatosi toti .

si iara revin la momentul scindarii ....

nu era mai bine sa plecam atunci cum s-a propus ???...juniorii A+B cu ASU din liga a 5-a ....promovam an de an pt. ca atunci nu mai era tampenia asta cu recasu si era toata lumea pe stadion ...copiii aia capatau experienta an de an , cresteau in valoare mai repede .

asa s-au facut enspe trial-uri , cu tot felul de strainezi in locul copiiilor ...doar pt. ambitia tampita a primarului de a face asa - zisa performanta ( 1 retrogradare si 1 baraj ...toate ) cu cateva milioane bune de euroi :evil: :evil: :evil:

faceam stadion , cu un management bun aveai si venituri pt. echipa din chirii , incasari bilete ...

am ajuns noi in liga a 2-a cu cativa sponsori , 2% si cu ...cutia aia renumita .

si ca sa ma repet ....doar Primarul e vinovat pt. toata tampenia asta ...nimeni altcineva . Daca nu erau ideile lui crete , eram si mai bine acum .

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 12:41 pm 

Degeaba, deiutzu, eram si inca suntem o mana de oameni care am fi crezut intr-un asemenea proiect. Un numar mult prea mic pentru a avea intaietate in planurile conducatorilor locali.
Cat despre Motreanu, era de asteptat sa nu continue cu noi. Nu stiu daca mai exista vreo sansa sa ne bazam pe el si-n sezonul viitor. Indiferent cum, bafta si putere de munca oriunde ar fi!

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 2:14 pm 

Clau1921 wrote:
Degeaba, deiutzu, eram si inca suntem o mana de oameni care am fi crezut intr-un asemenea proiect. Un numar mult prea mic pentru a avea intaietate in planurile conducatorilor locali.
Cat despre Motreanu, era de asteptat sa nu continue cu noi. Nu stiu daca mai exista vreo sansa sa ne bazam pe el si-n sezonul viitor. Indiferent cum, bafta si putere de munca oriunde ar fi!

+1

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 2:31 pm 

manchester wrote:
Clau1921 wrote:

+1

Din pacate nu depinde nici de Motreanu nici de parintii lui!!!! :(

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 4:08 pm 

Radu Motreanu a fost si este unul dintre jucatorii pe care-i admir. Ii multumesc pentru tot ce a facut la ASU Politehinica! Indiferent ce va face si unde va ajunge, am sa-i urmaresc cariera cu interes. Multa bafta, sanatate si decizii intelepte!

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 7:30 pm 

Un jucator serios si cu foarte mult bun simt! Daca o tine tot asa, o sa ajunga un fotbalist mare. Ii doresc succes oriunde ar juca! Multumim pentru tot ce a facut pt noi. Cine stie ... poate candva o sa mai imbrace tricoul alb-violet.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Next