Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Tue Sep 29, 2020 4:54 am

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Derby! #33 | UTA - SS Politehnica, 04.05, ora 13:30
PostPosted: Mon May 06, 2019 8:11 pm 

Zorro wrote:

Ce mi-a placut cel mai mult? frica din ochii jucatorilor lor cand se apropiau de zona noastra, nu prea au simtit ca joaca acasa :twisted:

Se pare ca citatul lor din 2016, in mocirla de pe "Motorul", nu e tocmai valabil. :)

wrote:
mai in gluma mai in serios jucatorii vostri nu realizeaza cum e sa joci pe "Motorul" si cum se simte presiunea. Mare lucru de n-or sa intre cativa la vestiare cu sorturile maronii si nu de la noroi

Profile  

PostPosted: Tue May 07, 2019 10:09 am 

Nu-i mai baga in seama, ca-s Out of control doar scapati la calculator. Aseara a aparut declaratia viceprimarului lor ca "suporterii ASU Poli" au rupt 700 scaune, pe cand era sa asistam la niste drame la cate picioare au trecut prin scaunele coapte (la fel ca pe Paltinisanu de altfel, ca sa nu spunem doar de ei).

Clau1921 wrote:
Zorro wrote:

Ce mi-a placut cel mai mult? frica din ochii jucatorilor lor cand se apropiau de zona noastra, nu prea au simtit ca joaca acasa :twisted:

Se pare ca citatul lor din 2016, in mocirla de pe "Motorul", nu e tocmai valabil. :)

wrote:
mai in gluma mai in serios jucatorii vostri nu realizeaza cum e sa joci pe "Motorul" si cum se simte presiunea. Mare lucru de n-or sa intre cativa la vestiare cu sorturile maronii si nu de la noroi

Profile  

PostPosted: Tue May 07, 2019 10:40 am 

Zorro wrote:
Au jucat bine baietii, cu atitudine si cu incredere si merita felicitati. Iar le-am spart cheful la fraieri, care sperau sa isi salveze sezonul cu noi.
Ca peluza, ne-am prezentat simplu si tot am fost 5 clase peste ei, am aratat ca o peluza adevarata, am dominat fondul sonor din minutul 1 pana in minutul 90 si le-am dat alor nostri acel plus de incredere de care aveau nevoie, deci ne-am facut treaba ;) . Singurul lucru in plus pe care am fi putut sa-l facem si nu l-am facut a fost pyro. Nu a simtit nimeni nevoia sa le transmita ceva prin mesaje, nu prea mai ai ce...si nici de vreo coregrafie.
Vad ca le place sa creada ca au fost peste noi pentru ca au avut o panza-coregrafie(sau doua? nu stiu in ce categorie intra momentul cu vestele :lol: )si aprox 10 mesaje, mai mult sau mai putin inspirate, daca pentru "Ultras" Arad asta inseamna o reprezentatie buna, nu au decat sa creada...cand tu fara panza aia mare in fata ai aratat si te-ai comportat ca o tribuna ordinara. Aratau mai bine daca lasau panza sus tot meciul :lol:

Foarte proaste mesajele. Standardele la capitolul asta vad ca au scazut dramatic, orice cacat scris pe o panza mai nou vad ca ii aclamat de zici ca ii minim un citat din Topirceanu. Subiectele fumate, realizarea execrabila. Am stat si m-am gandit toata saptamana inainte de meci ce mesaje am putea sa le facem si nu am fost deloc inspirat, dar repede mi-a picat fisa ca nu la mine ii problema, pur si simplu nu au mai facut nimic demn de comentat sau batjocorit. Sunt foarte slabi si rupti de realitate, dar au aere de superioritate. Taranul clasic.

Profile  

PostPosted: Wed May 08, 2019 4:50 pm 

Image

Vorba lu' Nea Costel: mai da-i in pula mea pe aradeni, tarani corditi.

Profile  

PostPosted: Fri May 10, 2019 3:37 pm 

Parca victoria asta a mai salvat si a mai sters un pic amarul dupa esecul cu ACS. Mare pacat ca nu am vazut aceeasi atitudine si determinare si-n meciul cu ei, cu inca 3 puncte stateam acum foarte linistiti din punct de vedere al clasamentului. Asa inca mai avem de tras, orice esec/egal ne poate duce din nou acolo in zona aia foarte periculoasa.

Vreau sa-l remarc pe Dros, imi place foarte mult baiatul asta. Nu iese foarte mult in evidenta, dar face foarte bine rolul pe care-l are acolo la mijlocul terenului.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3