Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Mon Sep 23, 2019 9:57 am

Post new topic Reply to topic  [ 164 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Author Message
 Post subject: Re: Discuţii generale ASU Politehnica Timişoara
PostPosted: Sat Jul 27, 2019 9:22 am 

Mereu am ținut echipamentul 2 ani după care l-am reînnoit. Echipamentul curent ar mai avea un sezon la dispoziție.

Profile  

Post subject: Re: Discuţii generale ASU Politehnica Timişoara
PostPosted: Wed Sep 11, 2019 12:33 am 

Am fost la meciul de cupa Ghiroda-Ripensia. Am vazut un jucator care mi-a placut extraordinar de mult. A alergat tot meciul ca un apucat, a marcat, a recuperat, a sutat, a driblat, a muscat din adversar. Sunt convins ca-l cunosc foarte multi, sau au auzit de el. E vorba despre Mancas!

Profile  

Post subject: Re: Discuţii generale Politehnica Timişoara
PostPosted: Wed Sep 11, 2019 4:44 pm 

El a fost si remarcatul lui Pelici.

Profile  

Post subject: Re: Discuţii generale Politehnica Timişoara
PostPosted: Tue Sep 17, 2019 7:39 pm 

sspolitehnica.ro/prezentarea-centrului-de-copii-si-juniori-politehnica-timisoara-2/
---------

wrote:
PREZENTAREA CENTRULUI DE COPII ȘI JUNIORI – POLITEHNICA TIMIȘOARA

Image

Centrul de Copii și Juniori – Politehnica Timișoara reprezintă mândria clubului nostru și satisfacția că viitorii fotbaliști au fost și sunt crescuți din punct de vedere profesional și uman în urma unor principii solide.

Te așteptăm sâmbătă, înainte de Politehnica Timișoara v. CSM Reșița, la ora 15:30 pe stadionul „Știința” pentru a face cunoștință cu fiecare grupă din Centrul de Copii și Juniori – Politehnica Timișoara. Poliștii cei mici au nevoie de susținerea tuturor. În următorii ani, ei vor fi băieții care ne vor purta pe culmi înalte. Poli suntem noi!

#unclubdiferit

Suntem a 17-a academie de fotbal din tara (peste CFR, Uta, U Cluj, U Craiova etc.), doua grupe in topul Elitelor, si ar fi fain ca sambata, inainte de meciul cu Resita, sa fim cat mai multi pe Stiinta. Haide!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 164 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17