Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Nov 24, 2017 11:17 pm

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Author Message
 Post subject: Re: Liga 2
PostPosted: Fri Aug 25, 2017 8:46 am 

polist4ever wrote:
Clau1921 wrote:
Bun, in sezonul trecut am ajuns cu totii la un nivel de saturatie cand venea vorba despre jocul prestat de echipa si de rezultate totodata. Brandescu a facut pe placul majoritatii si a plecat.
Ok, staff nou, jucatori noi (cu o valoare peste medie), iar asteptarile sunt foarte mari.
Stiu, si eu sunt arhi-nervos pentru meciul cu bucurestenii, dar am obersvat o crestere sustantiala in jocul echipei fata de meciul cu Pitesti sau de la Targoviste cand mi-a venit sa ma urc in masina dupa pauza si sa ma duc frasu' inapoi in Banat, asa nervi am avut.
In fine, sustinere totala din partea mea pentru actualul staff si sper la rezultate pozitive.

+1

Acum chiar avem staff profesionist si care stie ce face. Le trebuie putin timp ca sa inchege echipa, am facut totusi 10 transferuri vara asta. Sunt convins ca jocul echipei va creste cu fiecare etapa care va trece si rezultatele vor fi pe masura. Mai aveti putintica rabdare, campionatul e foarte lung.

+1

Profile  

PostPosted: Fri Aug 25, 2017 9:09 am 

Clau1921 wrote:
Bun, in sezonul trecut am ajuns cu totii la un nivel de saturatie cand venea vorba despre jocul prestat de echipa si de rezultate totodata. Brandescu a facut pe placul majoritatii si a plecat.
Ok, staff nou, jucatori noi (cu o valoare peste medie), iar asteptarile sunt foarte mari.
Stiu, si eu sunt arhi-nervos pentru meciul cu bucurestenii, dar am obersvat o crestere sustantiala in jocul echipei fata de meciul cu Pitesti sau de la Targoviste cand mi-a venit sa ma urc in masina dupa pauza si sa ma duc frasu' inapoi in Banat, asa nervi am avut.
In fine, sustinere totala din partea mea pentru actualul staff si sper la rezultate pozitive.

Poate din cauză că adversarul e mai modest?!
În rest, cum zice și polist4ever. Sunt sigur că până la meciul de la Sibiu relațiile de joc vor fi mult mai bune.

Profile  

PostPosted: Fri Aug 25, 2017 12:41 pm 

Poate, Mircea.
Dar in momentul de fata ce e de facut? Singura varianta e sa le acordam credit total. Dupa 4 etape e de-a dreptul hilar sa vorbim despre scenarii sumbre.

Profile  

PostPosted: Sat Aug 26, 2017 10:24 pm 

Cote bune la meciurile de azi :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Sun Aug 27, 2017 12:18 am 

Clau1921 wrote:
Poate, Mircea.
Dar in momentul de fata ce e de facut? Singura varianta e sa le acordam credit total. Dupa 4 etape e de-a dreptul hilar sa vorbim despre scenarii sumbre.

Am spus eu altceva? Părerea mea, dacă terminăm în primele 10 anul ăsta, suntem țâță de mâță! Iar campionatul e atât de lung...

Profile  

PostPosted: Sat Sep 02, 2017 12:55 pm 

Ripensia egal,uta egal...mai noi sa batem

Profile  

PostPosted: Sat Sep 02, 2017 12:58 pm 

Foresta egal cu Metaloglobus, bine ca am pierdut noi :oops:

Profile  

PostPosted: Sat Sep 02, 2017 1:19 pm 

Inafara de Clinceni si poate Calarasi, toate au fost surprize..la Oradea cea mai mare.

Profile  

PostPosted: Sat Sep 02, 2017 8:37 pm 

Retrag cele spuse ....surprize la greu . Totul e posibil ...poate si promovarea ???

Profile  

PostPosted: Tue Sep 05, 2017 1:21 pm 

Quote:
Situaţie jenantă la UTA! Arădenii l-au prezentat ca nou antrenor pe Liviu Ciobotariu, însă acesta s-a răzgândit şi le-a dat SMS: ”Nu sunt pregătit mental să revină în Liga a 2-a”

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next