Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Sep 20, 2019 9:26 pm




Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Author Message
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Tue Sep 18, 2018 9:20 pm 
Offline

Joined: Fri Apr 14, 2017 7:13 pm
Posts: 47
Putea fi si mai rau, macar jucam acasa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Wed Sep 19, 2018 6:35 am 
Offline

Joined: Tue Apr 04, 2017 4:31 am
Posts: 49
is de batut, nu cred ca ii intereseaza un parcurs lung in Cupa


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Wed Sep 19, 2018 11:23 am 
Offline

Joined: Fri Jun 09, 2017 12:54 pm
Posts: 21
Programul şaisprezecimilor de finală este următorul:

marţi, 25 septembrie 2018
ora 16:00 | FC Voluntari - FC Botoşani
16:30 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Energeticianul
18:45 | Sportul Snagov - U Craiova
21:30 | Dacia Unirea Brăila - Dinamo

miercuri, 26 septembrie 2018
16:00 | UTA Arad - Politehnica Iaşi
16:30 | Sporting Lieşti - CS Mioveni
16:30 | CSM Slatina - Dunărea Călăraşi
16:30 | Progresul Spartac - Universitatea Cluj
16:30 | Bucovina Rădăuţi - Gaz Metan Mediaş
16:30 | Academica Clinceni - FC Hermannstadt
16:30 | ASU Politehnica Timişoara - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
18:45 | Concordia Chiajna - FC Viitorul
21:30 | Chindia Târgovişte - CFR Cluj

joi, 27 septembrie 2018
16:00 | Luceafărul Oradea - AFC Astra
18:45 | Rapid - Turris Oltul Turnu Măgurele
21:30 | Unirea Alba Iulia - FCSB


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Mon Sep 02, 2019 10:29 pm 
Offline

Joined: Mon Apr 03, 2017 5:19 pm
Posts: 78
CSC Sânmartin – AS FC Universitatea Cluj
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – ACS Fotbal Comuna Recea
ACS Industria Galda – CSM Avântul Reghin
ACS Crişul Chişineu Criş – AFC UTA Arad
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – AFC Ripensia Timișoara
CSM Reșița – ASU Politehnica Timișoara
ACS Vediţa Coloneşti M.S. – U Craiova 1948 SA
ACS Flacăra Horezu – ACS Campionii FC Argeș
CSM Flacăra Moreni – CS Mioveni
ACS Olimpic Cetate Râşnov – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
CS Sportul Snagov SA – FC Petrolul Ploiești
CS Tunari – SC FC Metaloglobus București
CSA Steaua Bucureşti – CS Concordia Chiajna
Fotbal Club Rapid – AFC Dunărea 2005 Călărași
SC Popeşti-Leordeni – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
CS Făurei – FC Farul Constanța 1920
AFC Metalul Buzău – CSM Focşani 2007
ACS Foresta Suceava – CS Aerostar Bacău


https://cuparomaniei.frf.ro/top/programul-turului-4-al-cupei-romaniei-editia-2019-2020/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Thu Sep 05, 2019 1:50 pm 
Offline

Joined: Wed Apr 05, 2017 11:48 am
Posts: 40
Nu mai știu unde am văzut scris, că meciul nostru e miercuri de la 16:30. Se știe ceva 100%?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Thu Sep 05, 2019 2:28 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Apr 04, 2017 4:15 pm
Posts: 514
Da, confirm. Miercuri la 16:30 jucam la Resita.

_________________
"Am ajuns să ne bată movii cu Bilia!"


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group