Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Fri Nov 24, 2017 11:01 pm

Post new topic Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Author Message
 Post subject: Re: Liga 1
PostPosted: Wed Nov 01, 2017 12:01 pm 

pai ce , Lae e fraier ?

poate ONG nu e totuna cu nonprofit (Chiajna) - dar cine mama lui sa faca "programe sportive" ? acolo e nevoie de oameni priceputi

la Voluntari e SA, dar la noi nu poti sa faci SA ca atunci nu mai este valabila aia cu "Cea Mai P D P" ca au ramas scheletele lui Marean
si profit de unde ? iara trebuie sa ai oameni priceputi ...

Profile  

PostPosted: Wed Nov 01, 2017 12:51 pm 

Nu mai stiu care a fost logica, dar nu de aia au ales aceasta forma de organizare, pentru ca altfel nu aveau continuitate sau ceva de nu puteau juca in liga 1? Intreb.

Profile  

PostPosted: Wed Nov 01, 2017 1:14 pm 

Parca au mers pe CIS-ul lui Recas, altfel nu aveau drept de promovare 3 ani.
Lui Lae i s-a tot spus ca nu poate finanta, dar el ... Batman-Batman!!!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Profile  

PostPosted: Wed Nov 01, 2017 1:31 pm 

Harq al-Ada wrote:
Nu mai stiu care a fost logica, dar nu de aia au ales aceasta forma de organizare, pentru ca altfel nu aveau continuitate sau ceva de nu puteau juca in liga 1? Intreb.

:lol: :lol: :lol:
Logica... :lol: :lol: :lol:

Profile  

PostPosted: Thu Nov 09, 2017 4:24 pm 

Iar o ramas Laie fara bani da salarii :)
In tot timpul asta "polimea" recasheano-aristocrata ne reproseaza noua ca umblam cu "cutia-milei", cu o aroganta demna de o cauza mai buna ...

„Stimati concitadini, vă rog foarte mult, ajutați echipa Poli. Fără ajutorul dv, se fac trei luni de restanțe salariale în data de 15, ceea ce ar fi extrem de grav. Contez pe dv. Încă o dată o spun: Poli, în această formula, este echipa comunității. Eu mă străduiesc să fiu doar liantul între membri, întru susținerea acestui fenomen cu o istorie atât de frumoasă în orașul nostru. Vă informez că, deși am avut o perioadă neagră, deși luni am făcut în deplasare cu Juventus București doar egal, având victoria în mână, ratând, astfel, șansa de a mai aduna 3 puncte, încă avem șanse de clasare pe o pozitie de play-off, poziție care ne-ar aduce circa 2.2 milioane euro pentru la anul. Dar numai și numai dacă acum dv dați dovadă de solicitudine pentru oraș”, sună mesajul cu numărul 12 din grupul Robu – oameni de afaceri.

debanat.ro

Profile  

PostPosted: Thu Nov 09, 2017 4:56 pm 

Mi-a dat o lacrimă (de-a lu' Ovidiu)

Diferența între cutia lor și a noastră, e că la noi nu a fost nimeni forțat să susțină echipa, pe când dincolo...nu vreau să dezbat prea tare modul în care au ajuns firmele să ofere bani, fie pentru a primi ceva (și nu, nu e publicitate), fie pentru a scăpa de ceva.

Iar de băut, bem toți, doar că ei beau împotriva noastră, vorba drojdierimii :D

Profile  

PostPosted: Mon Nov 13, 2017 1:19 am 

Rămas liber de contract în urma deciziei Comisiei de Recurs a FRF, Sebastian Mailat și-a ales rapid noua echipă. În mod surprinzător puștiul de 19 ani nu a optat pentru FCSB, club care și-a arătat în mod repetat interesul pentru. Timișoreanul care a debutat pe prima scenă pentru ACS Poli a fost prezentat astăzi de CFR Cluj.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11