Politehnica Timisoara - forumul suporterilor

It is currently Mon Dec 18, 2017 10:08 am

Post new topic Reply to topic  [ 67 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Author Message
 Post subject: Re: Cupa României
PostPosted: Thu Oct 12, 2017 12:10 pm 

Clau1921 wrote:
Corect, acest meci nu trebuia să existe.
Dar, în ultimii ani am acumulat atâta ură pentru acs încât îi vreau pe ai noştri de două ori mai agresivi, să li se citească nervozitatea pe chip, să muşte din echipa adversă, publicul nostru să îi apostrofeze încontinuu pe jucătrorii lor, pe staff-ul lor, chiar şi pe spectatorii lor, iar toate aceste scenarii ar avea efect maxim doar dacă jucăm pe Ştiinţa pentru că ne-am afla mai aproape de teren.
Ok, impactul financiar ar fi substanţial dacă meciul s-ar desfăşura pe Dan Păltinişanu, dar, eu cel puţin, vreau ca tot clubul acs să ne simtă ura.

Eu nu am gram de ură pentru ACS. Doar silă. vreau să-i batem și .

Profile  

PostPosted: Thu Oct 12, 2017 12:16 pm 

Clau1921 wrote:
Dar, în ultimii ani am acumulat atâta ură pentru acs încât îi vreau pe ai noştri de două ori mai agresivi, să li se citească nervozitatea pe chip, să muşte din echipa adversă, publicul nostru să îi apostrofeze încontinuu pe jucătrorii lor, pe staff-ul lor, chiar şi pe spectatorii lor, iar toate aceste scenarii ar avea efect maxim doar dacă jucăm pe Ştiinţa pentru că ne-am afla mai aproape de teren.
Ok, impactul financiar ar fi substanţial dacă meciul s-ar desfăşura pe Dan Păltinişanu, dar, eu cel puţin, vreau ca tot clubul acs să ne simtă ura.

Eu cred ca exagerezi vorbind de ura din noi. Am colegi, chiar si familie care se uita la meciurile ax-ului. Tu crezi ca ma voi duce la stadion sa-i iau la pula??????
Am ajuns rau de tot...si noi si ei cu astfel de manifestari ( am intrat 'dincolo' pe site, jale...).

Ma rog, fiecare cum simte. Asa cum am zis intr-o postare anterioara. Pacat ca am ajuns asa, aici...

Profile  

PostPosted: Thu Oct 12, 2017 12:28 pm 

Grok wrote:
Clau1921 wrote:

Eu cred ca exagerezi vorbind de ura din noi. Am colegi, chiar si familie care se uita la meciurile ax-ului. Tu crezi ca ma voi duce la stadion sa-i iau la pula??????
Am ajuns rau de tot...si noi si ei cu astfel de manifestari ( am intrat 'dincolo' pe site, jale...).

Ma rog, fiecare cum simte. Asa cum am zis intr-o postare anterioara. Pacat ca am ajuns asa, aici...

Sunt de acord cu tine. Si eu ii urasc dar cred ca astfel de manifestari nu isi au locul. Mi scarba si sila de ei, majoritatea sunt spalati pe creier dar nu merg sa-i injur, nu cred ca asta e calea. Daca ei ne injura e treaba lor, ei vor lasa o impresie gresita intr-un final. Noi, vreau sa fim un exemplu, sa ne vedem de treaba noastra si sa nu-i bagam in seama daca ne provoaca. Ei sunt niste mascarici atat la nivel de conducere cat si in tribune, nu are rost sa ne coboram la nivelul lor.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 12, 2017 1:31 pm 

Stiti prea bine ca nu vor putea fi controlati toti spectatorii, indiferent de numarul lor.
Daca cineva de pe banca acs-ului va riposta, iar jocul mai mult ca sigur va fi incrancenat, fiti siguri ca astfel de manifestari vor fi inevitabile.

Profile  

PostPosted: Thu Oct 12, 2017 2:02 pm 

Momentan avem de pregătit meciul cu "precenii din Arad", hai sa lasam subiectul in repaus, iar de luni putem sa-l masacram. Deci sa nu uitam mwuie uta.

Profile  

PostPosted: Wed Oct 25, 2017 3:38 pm 

Având în vedere ora inaccesibilă la care a fost programat meciul, destul de mulți sibieni pe stadion.

Profile  

PostPosted: Fri Dec 01, 2017 12:43 pm 

Nu mai e nici oaia ce-a fost odata.
2200 bilete vandute.

Image

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 67 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7